O Nas

MMI Spółka z o.o. powstała w 2012 r. rozpoczynając swoją działalności od sprzedaży części do autobusów.

Z upływem czasu działalność Spółki rozszerzyła się o sprzedaż autobusów miejskich, podmiejskich, turystycznych oraz szkolnych. Oferta sprzedaży obejmuje autobusy powstałe na podwoziu marki IVECO, przez co możliwym stało się oferowanie produktów o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych oraz najwyższej jakości.

Zdobyte doświadczenie związane z branżą motoryzacyjną pozwoliło Spółce od 2015 r. przystąpić do produkcji autobusów na bazie Mercedesa Sprinter. Możliwości techniczne jak i produkcyjne poparte doświadczeniem wyspecjalizowanej kadry pozwalają na realizację indywidualnych potrzeb Naszych klientów. W szczególności specjalizujemy się w zabudowie Mercedes Sprinter w wersjach: turystycznej oraz wersji VIP.

W roku 2017 MMI Sp. z o.o. rozpoczęła produkcję autobusów miejskich, turystycznych oraz międzymiastowych na bazie podwozi IVECO.

Rok 2017 jest początkiem współpracy z firmą KARSAN w zakresie dystrybucji autobusów miejskich. MMI Sp. z o.o. podążając za zmianami w przemyśle motoryzacyjnym z końcem bieżącego roku planuje wprowadzić do swojej oferty autobus z napędem elektrycznym.